SPORT Archive

0

Brazil 2014. Hidhet shorti.

Shorti i hedhur të premten pasdite ka dhuruar grupe mjaft të vështira për Italinë dhe  Gjermaninë. Brazili, si vend organizator përfundoi në Grupin A, dhe këtu nuk kishte asnjë surprizë. 

Read the rest of this entry »

0

JUVEVENTUS Kampionia e Italisë

Tifozet e Juves kanë dalë nëpër rrugët e Torinos, për të festuar bashkë me lojtarët dhe drejtuesit e ekipit gjatë gjithë ditës, deri në mbremje.Hipur në një autobus të hapur, futbollistët e Juves kanë shëtitur  nëpër rrugët e Torinos, që për këtë natë ka qenë tërësisht i veshur bardhezi.

Read the rest of this entry »